Systemy wystawiennicze

Wybierz szybkie i proste rozwiązanie na aranżację stoisk targowych i ekspozycyjnych. Atrakcyjna forma reklamy oraz niezwykła mobilność to sekret naszych systemów wystawienniczych!

Wszystkie w tej kategorii

Display Roll Up

Zobacz szczegóły

Potykacze

Zobacz szczegóły

Ścianki Pop-up

Zobacz szczegóły

Ścianki Hop-up

Zobacz szczegóły

Ścianki Proformulate

Zobacz szczegóły

Podwieszenia

Zobacz szczegóły

Lada Hop-up

Zobacz szczegóły

Trybunka Proformulate

Zobacz szczegóły

Promonsoon

Zobacz szczegóły

Dlaczego warto wybrać systemy wystawiennicze Litex Promo?

Systemy wystawiennicze to uniwersalne rozwiązanie podczas organizacji stoisk wyjazdowych. Targi, ekspozycja w galerii handlowej, event plenerowy – podczas wszystkich tych wydarzeń doskonale sprawdzą się systemy wystawiennicze, łatwe do rozłożenia o dużej powierzchni zadruku reklamowego. Mnogość form i kształtów poszczególnych produktów sprawia, że znajdą zastosowanie podczas każdego wydarzenia firmowego.

Rodzaje i przeznaczenie systemów reklamowych

Ścianki Pop – up – ścianki wystawiennicze z możliwością doposażenia o ladę, oświetlenie, półkę na prospekty. Ścianki z systemem pop-up można dowolnie łączyć ze sobą, co daje nieograniczone możliwości dostosowania wyglądu stoiska.

Ścianki Hop – up – Jest to ścianka do napinania tkaniny. Lekki jednostronny system do szybkiego i łatwego montażu.

Ścianki Proformulate – Intuicyjna w montażu ścianka do naciągania tekstylnej reklamy. Różne kształty i formy dają szerokie możliwości zadruku

PodwieszeniaSkutecznie przyciągają uwagę, a dodatkowo mogą prezentować dodatkowy komunikat reklamowy, na który nie było miejsca na stoisku. Dostępne w różnych rozmiarach.

Lada Hop – up – Lada wystawiennicza z drewnianym blatem, wyposażona w system do montażu baneru tekstylnego.

Promonsoon – Rama aluminiowa do montażu baneru reklamowego. Idealna do zewnętrznej prezentacji produktu i marki. Dostępna w dwóch formatach.

 

Ścianki, lady i systemy wystawiennicze od Litex Promo