Litex Promo na Targach Drinktec 2017

Litex Promo, spółka wchodząca w skład Grupy Lubawa, po raz kolejny miała przyjemność uczestniczyć w targach Drinktec 2017, zorganizowanych na terenie obiektu Messe Munchen.

Targi Drinktec to największe na świecie wydarzenie związane z branżą gastronomiczną. Prezentowane są tam nowości z zakresu opakowań, produkcji oraz rozwiązań logistycznych i technologicznych dotyczących środków spożywczych.

Bogata oferta prezentowanych w czasie targów produktów uwzględniała również zagadnienia z obszaru reklamy – to właśnie w tej kategorii spółka Litex Promo, lider na rynku europejskim w produkcji nośników reklamowych, przedstawiła nowatorskie rozwiązania.

Tegoroczna edycja targów przyniosła ze sobą premierę innowacyjnej serii parasoli Exclusive. Nowa linia Exclusive powstała ze względu na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Parasole wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i niezwykłą jakością wykonania.

Udział w targach Drinktec to dla Litex Promo niezwykła okazja do zaprezentowania swej bogatej oferty produktowej oraz zainteresowania nią klientów z całego świata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia!