Podwieszany system reklamy do parasoli przeciwsłonecznych

Sposób na dodatkową reklamę

Dopinany system reklamy, do zastosowania w parasolach przeciwsłonecznych, to system składający się z elementów mocujących zadrukowaną tkaninę, w formie podwieszanych paneli. To dodatkowy, innowacyjny sposób na promocję i reklamę z wykorzystaniem obecnej infrastruktury w ogródkach i przestrzeniach usługowych.

Kiedy przyda Ci się podwieszany system reklam?

System stworzony został w celu efektywnego wykorzystania powierzchni pod parasolem. Pozwala on na szybką aranżację przestrzeni pod reklamę i dostosowanie jej do aktualnych wydarzeń, eventów czy akcji promocyjnych. Dopinany system reklamy stwarza możliwość umieszczania własnych nadruków na stelażu parasola za pomocą dopinanych banerów, dopasowanych do dostępnej powierzchni. Dzięki tej formie reklamy możesz informować swoich klientów o akcjach promocyjnych lub wymiennie prezentować reklamę firm partnerskich, zamawiając kilka wersji zadrukowanych paneli. Taki sposób reklamy sprawdzi się także w miejscach, gdzie lokalne przepisy o ochronie krajobrazu nie pozwalają na prezentowanie reklam na poszyciu parasola.

Dowolna reklama pod parasolem

Podwieszany system reklamy do parasola pomoże wyróżnić Twoją markę — zwłaszcza na tle pozostałych parasoli dostępnych na rynku. Produkt nie ma wpływu na cyrkulacje powietrza pod parasolem czy też sposób jego rozkładania. Łatwy montaż systemu pozwala na szybką zmianę reklamy. Dzięki dowolnej personalizacji i druku wysokiej jakości z łatwością przygotujesz swój lokal na każde wydarzenie.

System reklamy podwieszanej (rozmiar L) pod parasolem

System reklamy podwieszanej pod parasolem w rozmiarze L to duża, dodatkowa powierzchnia reklamy, zakrywająca prawie całą konstrukcję ramion stelaża przed oczami klientów, co poprawia tym samym ich odczucia estetyczne. Dzięki podpince reklamowej w rozmiarze L możesz maksymalnie wykorzystać konstrukcję parasola na reklamę swojej marki. To Ty decydujesz, co będą oglądać znajdujący się pod parasolem goście.

System reklamy podwieszanej (rozmiar S) pod parasolem

System reklamy podwieszanej pod parasolem w wersji małej (S) stwarza wiele możliwości na promocję. Podpinka, którą można zadrukować własnym projektem, dopasowana jest do konstrukcji danego parasola, co sprawia, że zakryta jest część stelaża parasola. Taka powierzchnia reklamy idealnie sprawdzi się do prezentowania projektów graficznych związanych z aktualnie prowadzonymi kampaniami promocyjnymi lub materiałami partnerskimi.

Dopinane owiewki do parasoli przeciwsłonecznych

Dopinane do parasola owiewki to opcja dodatkowej, wymiennej reklamy na parasolu, który fabrycznie nie posiada tego typu wykończenia poszycia. Stawiając na łatwy montaż i obsługę, zadbaliśmy o to, aby ta nowoczesna forma reklamy i prezentacji marki wykonana była z najwyższej jakości tkaniny dopasowanej do posiadanego poszycia. Projekty na owiewkach nanoszone są z wykorzystaniem wysokiej jakości druku. Decydując się na kilka wersji owiewek, możesz szybko zmieniać prezentowane na nich tematy, w zależności od powstających w ciągu sezonu potrzeb promocyjnych.

Co warto wiedzieć?

Korzyści:

Cechy

Do pobrania