Skip to main content
Litex EcoWay

Produkty z linii Litex Eco Way

Poznaj nową linię produktów Litex Eco Way z myślą o planecie

Odkryj nową linię produktów Litex Eco Way!

Z dumą przedstawiamy naszą najnowszą linię produktów, która spełni oczekiwania miłośników ekologii i osób dbających o naszą planetę. Litex Eco Way to zrównoważone rozwiązanie, które wyróżnia się swoim ekologicznym podejściem i produkcją z mniejszą ilością plastiku. Teraz możesz cieszyć się naszymi produktami, które są nie tylko praktyczne, ale także dbają o naszą planetę.

Litex Eco Way to kolejny krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty
z linii Litex Eco Way?

  • Eko rozwiązanie: Litex Eco Way to seria produktów, która została zaprojektowana z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko. Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najbardziej przyjazne dla natury.
  • Dla miłośników ekologii: Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska i aktywnie uczestniczysz w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, linia Litex Eco Way jest stworzona właśnie dla Ciebie.
  • Produkty z myślą o planecie: Nasze produkty z linii Litex Eco Way są wykonane z materiałów, które zmniejszają ilość plastiku, przez co mają pozytywny wpływ na naszą planetę.
  • Biodegradowalne opakowanie produktów: Wszystkie produkty z linii Litex Eco Way pakujemy w biodegradowalne opakowania, które pozostawiają jak najmniejszy ślad na środowisku.
  • Poszycia produktów z tkaniny recyclingowej rPET: Dbanie o jakość naszych produktów idzie w parze z dbałością o środowisko. Poszycia z tkaniny recyclingowej rPET to nasz krok w kierunku zrównoważonej przyszłości.
  • Branding jak każdy nasz produkt: Nasze produkty z linii Litex Eco Way możesz personalizować swoim logo i nadrukami, tak jak to miało miejsce dotychczas. Teraz możesz promować swoją markę, jednocześnie dbając o naszą planetę.
  • Aluminiowy stelaż produktów: Lekki, ale wytrzymały aluminiowy stelaż naszych produktów zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale również zwiększa trwałość i zrównoważony charakter produktów.
Produkty z linii Litex Eco Way

Harmony 2 m x 2 m

Sprawdź nasze ekologiczne rozwiązania
Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.