Firma

Litex Promo Sp. z o. o. działa na rynku już od 25 lat. Jesteśmy producentem i eksporterem parasoli, namiotów, banerów, flag oraz elementów wyposażenia ogródków restauracyjnych i kawiarnianych. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień, pracując dla setek firm. Cały proces produkcji realizujemy samodzielnie. Posiadamy kilkadziesiąt specjalistycznych maszyn do druku, obróbki drewna, stali, aluminium i tworzyw sztucznych. Zajmujemy się każdym etapem produkcji: od projektu do konserwacji.

Nasza przewaga

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Dostarczamy produkty do 42 krajów na świecie na 5 kontynentach! Mamy za sobą tysiące zawartych umów, uściśniętych dłoni i miliony pozycji w systemie. Czy to wystarczy, abyś okazał nam zaufanie?

OBECNI NA ŚWIATOWYCH WYDARZENIACH

Największe światowe eventy odbywają się z wykorzystaniem naszych produktów. Były one obecne m.in. podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014, czy podczas Euro 2012.

DOŚWIADCZENIE NASZĄ SIŁĄ

Działamy na rynku już 25 lat. Nasi wieloletni pracownicy to eksperci w swoim fachu. Produkty spod brandu Litex Promo powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych surowców produkcji rodzimej lub europejskiej. Wszystkie te składowe dają gwarancję zarówno terminowych dostaw, jak i wysokiej jakości produktu finalnego.

WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

Aż 25 lat istnienia na rynku nauczyło nas, że Klient powraca gdy wie, że jego produkt jest niezawodny. Produkujemy wyłącznie w Europie, z trwałych surowców wysokiej klasy.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowe zamówienia na produkty promocyjne lub elementy wyposażenia ogródków restauracyjnych – parasole, namioty, płotki, a nawet gadżety w postaci wachlarzyków reklamowych bądź peleryn.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wielokrotnie realizowaliśmy produkty na specjalne zamówienie Klienta. Bogate zaplecze technologiczne pozwala nam na tworzenie nowych konstrukcji pod realizacje niestandardowe.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W DRUKU

DRUKUJEMY BLISKO 40 PARASOLI NA GODZINĘ!

Różnorodność technik drukarskich pozwala nam na idealny dobór rozwiązań do potrzeb klienta. Szeroka i różnorodna baza maszynowa pozwala osiągać imponujące wielkości produkcyjne, umożliwiając np. wytworzenie ponad 50 000 szt dużych parasoli w skali jednego miesiąca. Oferujemy też szeroką gamę powłok ochronnych takich jak powłoki wodoszczelne, wodoodporne, przeciwgrzybiczne, przeciwbrudowe, czy przeciwogniowe.

DRUK CYFROWY

Druk fotografii i skomplikowanych bitmap nie stanowi problemu dla technologii druku cyfrowego. Szybki proces przygotowywania do druku to dodatkowy atut. Metoda ta jest doskonała do druku flag, banerów, beachflag i systemów reklamy tekstylnej.

SITODRUK

Drukujemy na tkaninach wybarwionych, w maksymalne 5 kolorach. Metoda druku polecana przy zamówieniach małych serii. Tkanina zadrukowana metodą sitodruku posiada wysoki współczynnik odporności na promienie UV.

DRUK PŁASKI I ROTACYJNY

Cechą druku płaskiego jest nienaganna jakość i powtarzalność zadruku dużych partii tkanin. Dodatkową cechą wyróżniającą nas na rynku jest druk w szerokości do 3,20 m.

Klienci