Skip to main content

Parasole restauracyjne

Wyróżnij swój biznes z naszymi doskonałymi parasolami gastronomicznymi

Parasole restauracyjne

Parasole restauracyjne Litex Promo to rozwiązanie, które pozwoli Ci zaprezentować swoją działalność gastronomiczną w sposób niepowtarzalny. Od prawie 30 lat dostarczamy parasole restauracyjne do klientów z ponad 40 krajów na całym świecie. Nasze doświadczenie oraz współpraca z renomowanymi markami gwarantują dostarczenie parasoli restauracyjnych najwyższej jakości.
Wybierz doskonałą reklamę dla swojej restauracji

Parasole restauracyjne dla Twojego biznesu

Jeśli jesteś właścicielem restauracji lub innego lokalu gastronomicznego i szukasz skutecznego sposobu na promocję swojego biznesu, to parasole restauracyjne są idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim możesz stworzyć przestrzeń zewnętrzną, która idealnie odzwierciedla Twoją wizję, przyciąga uwagę potencjalnych klientów i utrwala wizerunek Twojej marki w ich pamięci. Możesz wyeksponować swoje logo lub zaprosić gości do odwiedzenia Twojego lokalu, umieszczając dowolną grafikę na poszyciu parasola. Wykorzystaj tę możliwość i stwórz unikalne narzędzie reklamowe dla swojego biznesu.
Znajdź idealny model dla swoich potrzeb

Bogata oferta parasoli restauracyjnych

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli parasoli restauracyjnych o różnych wymiarach. Parasol Ibiza, Parasol Telescopic, Parasol Giant to tylko niektóre z propozycji, które mamy dla branży Horeca. Oferujemy również inne modele parasoli restauracyjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego parasola gastronomicznego, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Wyjątkowy design dla Twojej marki

Personalizowany nadruk na parasolach restauracyjnych

Zapewniamy wysokiej jakości nadruk na parasolach restauracyjnych. Niezależnie od skomplikowania grafiki, nasza zaawansowana technologia druku pozwala na precyzyjne odwzorowanie Twojego projektu. Poszycie parasoli jest również odporne na promieniowanie UV, co gwarantuje trwałość i wysoką jakość, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Co wyróżnia parasole restauracyjne Litex Promo?

Jako producent parasoli dla branży Horeca działamy już od 30 lat. Realizujemy tysiące zamówień na zadaszenia dla gastronomii, a nasza zaawansowana technologia pozwala nam obsługiwać nawet najbardziej nietypowe zamówienia na systemy zacieniające. Jako część Grupy Lubawa mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, co oznacza, że samodzielnie wykonamy Twoje zamówienie, bez konieczności angażowania innych firm. Dzięki temu możemy zapewnić terminową realizację zamówienia. Nasz doświadczony personel również odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji parasoli restauracyjnych.

Nasze parasole restauracyjne podbijają świat

Nasze parasole trafiają do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Dlatego możesz mieć pewność, że nasze produkty są cenione zarówno przez lokalne restauracje, jak i renomowane marki międzynarodowe.

Jak złożyć zamówienie na parasol restauracyjny? Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o parasolach restauracyjnych Litex Promo, skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem obsługi klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiedni model parasola, dopasowany do Twoich potrzeb.
Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.