Skip to main content

Parasole gastronomiczne

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z dużymi i znanymi markami jest gwarancją dostarczenia idealnych parasoli gastronomicznych

Parasole gastronomiczne

Poznaj parasole gastronomiczne Litex Promo. Jesteśmy w branży od prawie 30 lat. Każdego roku realizujemy tysiące zamówień, a nasze parasole trafiają do ponad 40 krajów na całym świecie. Realizujemy zamówienia indywidulne jak i kompleksowe.

Skorzystaj z pomocy naszych opiekunów klienta, którzy chętnie udzielą Ci wszystkich informacji.

Parasole gastronomiczne dla Twojego biznesu

Jeśli masz własną firmę w branży gastronomicznej i poszukujesz sposobu na reklamę swojej działalności to idealnie trafiłeś. Parasole gastronomiczne sprawdzą się w letnich ogródkach zewnętrznych. Dzięki nim wyeksponujesz swoje logo lub przedstawisz intrygujące hasło. Wykorzystaj to i stwórz niebanalny nośnik reklamy dla swojego biznesu.
Parasole gastronomiczne w naszej ofercie są dostępne w wielu modelach i wymiarach. Parasol Ibiza, Parasol Telescopic, Parosol Giant to tylko niektóre propozycje parasoli dla branży Horeca. Sprawdź nasze pozostałe modele parasoli lub skontaktuj się z działem obsługi żeby, dopasować parasol gastronomiczny do Twoich potrzeb.

Parasole gastronomiczne to idealne rozwiązanie dla lokali chcących zapewnić relaks w cieniu swoim gościom, a przede wszystkim wyróżnić się wśród konkurencji. Nasze parasole łączą w sobie wiele funkcji:
– praktycznych, takie jak osłona przed słońcem czy wygodna obsługa parasola,
– reklamowych, związane z wizerunkiem Twojej firmy i budowaniem świadomości marki czy wyróżnieniem na tle innych lokali gastronomicznych.

Personalizowany nadruk na parasolach gastronomicznych

Zapewniamy wysokiej jakości druk na parasolach gastronomicznych. Skomplikowane projekty graficzne nie stanowią dla nas żadnego problemu. Bogate zaplecze technologiczne pozwala na dostosowanie technik druku do Twojej koncepcji. Wysokie parametry odpornościowe na promienie UV poszyć parasoli są gwarancją jakości, bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Co wyróżnia parasole gastronomiczne Litex Promo na tle konkurencji?

Na rynku Horeca działamy od prawie 30 lat. Realizujemy tysiące zamówień, a z uwagi na bogate zaplecze technologiczne potrafimy obsłużyć nawet niestandardowe zlecenia. Dzięki współpracy w ramach wyspecjalizowanej grupy (Grupa Lubawa) samodzielnie wykonamy Twoje zlecenie, bez konieczności udziału innych firm. Dla Ciebie to przede wszystkim gwarancja terminowego zrealizowania zamówienia. Doświadczony personel ma tu także niebagatelne znaczenie.

Nasze parasole gastronomiczne trafiają do ponad 40 krajów na całym świecie.

Jak złożyć zamówienie na parasol gastronomiczny?

Chcesz dowiedzieć się więcej o parasolach gastronomicznych Litex Promo? Skontaktuj się z naszą doświadczoną obsługą klienta, która z przyjemnością pomoże Ci dobrać odpowiedni parasol do Twoich potrzeb.
Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.