Parasole reklamowe

Parasole reklamowe to jeden z najpopularniejszych produktów promocyjnych, służących do ekspozycji logo i budowania świadomości marki, który można używać na zewnątrz budynków.

Dlaczego warto zamówić parasole reklamowe?

Klienci LITEX Promo Sp. z o.o. cenią sobie produkt miedzy innymi z powodu jego trwałości i możliwości zacienienia dużej powierzchni. Jego kształt i wielkość można swobodnie dopasować do hasła reklamowego i projektu druku. Parasole rzucają się w oczy, wspomagają sprzedaż, są idealne w ogródkach restauracyjnych i na plaży. W ich cieniu potencjalni Klienci Państwa firmy mogą relaksować się rozmową z przyjaciółmi pijąc orzeźwiające napoje. Przyjemnie spędzone chwile pomagają w budowie pozytywnych skojarzeń z Państwa marką, co wpływa na wzrost sprzedaży.

Jaki nadruk może znaleźć się na parasolach reklamowych?

Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcą Państwo osiągnąć. Najczęściej na parasolu reklamowym drukuje się logotypy firmy lub logotypy połączone z hasłem reklamowym. O ile parasol znajdzie się tuż przy prowadzonym przez Państwa lokalu może być również zaproszeniem do skorzystania z jego usług. Istnieje również możliwość wydrukowania na parasolu grafiki z wkomponowanym logotypem.

Parasole reklamowe z nadrukiem i logotypem dla Twojej firmy