Aktualności

Poznaj NEOtent

NEOtent™ to kompletny namiot wystawienniczy, który pozwala na tworzenie różnorodnych form ekspozycji zewnętrznej zgodnie z wyobrażeniami marki i oczekiwaniami klientów.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia firmy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i kadrze profesjonalistów, stworzyliśmy wygodny, estetyczny i wytrzymały namiot z ponadczasowym designem.

Przeczytaj całość

Litex Promo na targach BrauBievale

Litex Promo na targach piwowarskich BrauBievale 2018 w Norymberdze z ofertą nośników reklamowych.

Targi BrauBeviale w Norymberdze to najważniejsza wystawa międzynarodowa dedykowana całemu łańcuchowi produkcji napojów: od surowców, technologii i logistykę, aż po marketing i reklamę.

Przeczytaj całość

Nowy katalog produktowy Litex Promo

Mamy przyjemność poinformować Państwa o publikacji nowego katalogu produktowego Litex Promo. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nową, zaktualizowaną wersję naszego katalogu, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku i klientów.

Odkryj to wyjątkowe wydanie już dziś dzięki 88 stronom produktów wysokiej jakości, tworzonych w Polsce z najwyższą starannością. Katalog, dostępny w 4 wersjach językowych, zawiera przegląd ponad setki produktów spełniających najbardziej wymagające normy.

Przeczytaj całość

Litex Promo ma zaszczyt zaprosić Państwa na Targi BrauBeviale, które odbędą się 13. – 15.11.2018 r. w Norymberdze, w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i poznania produktów z oferty Litex Promo!

Przeczytaj całość

Produkty Litex Promo dotarły na Mistrzostwa Świata w Rosji!

Litex Promo obecny jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest skuteczna reklama. Nie mogło zatem zabraknąć nas na największym wydarzeniu sportowym w tym roku – Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, odbywających się w Rosji.

Przeczytaj całość

Litex Promo otrzymał złote odznaczenie EcoVadis, za działania z zakresu CSR

Litex Promo Spółka z o.o. po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w postaci złotego medalu, przyznawanego przez ekspertów z EcoVadis. Prestiżowe odznaczenie oznacza, że Spółka poddana została weryfikacji swej zdolności do realizacji działań z zakresu ochrony środowiska naturalnego oraz dostosowania do potrzeb społecznych.

Przeczytaj całość

Wielka wyprzedaż w Litex Promo!

Już trwa wielka wyprzedaż magazynowa w Litex Promo, polskiego producenta parasoli i mebli ogrodowych.

Przeczytaj całość

Litex Promo wyróżniona nagrodą Orła Biznesu

W dniu 24 maja 2018 roku podczas V Targów Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, których Grupa Kapitałowa Lubawa jest współorganizatorem, Litex Promo Sp. z o.o. została laureatem prestiżowej nagrody Orła Biznesu.

Przeczytaj całość

Litex Promo na targach R+T

Za nami Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych – R+T Stuttgart 2018. Goście odwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertą ponad 1000 wystawców z 41 krajów.

Przeczytaj całość

Zapraszamy na targi Expo Sweet!

Litex Promo ma zaszczyt zaprosić Państwa na największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej Targi Expo Sweet w Warszawie.

Przeczytaj całość