Aktualności

Grupa Lubawa ze Srebrnym Listkiem CSR

Grupa Lubawa została Laureatem nagrody Srebrnego Listka CSR w IX edycji ankiety Tygodnika „Polityka”.

Przeczytaj całość

Ważna informacja dotycząca aktualnego statusu

Komunikat spółki dotyczący globalnego zagrożenia i wpływu na realizację zamówień.

Przeczytaj całość

Litex Promo zagościło na RemaDays 2020 i PUB20

Litex Promo wzięło udział w branżowych wydarzeniach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj całość

Litex Promo na targach RemaDays 2020

Litex Promo ponownie zagości na największych targach reklamy RemaDays 2020 w Nadarzynie.

Przeczytaj całość

Poznaj sposób na skuteczną kampanię wyborczą!

Zostało udowodnione naukowo, że człowiek w ciągu 6,5 sekundy decyduje o tym, czy reklama jest interesująca, czy nie! Litex Promo przygotuje dla Ciebie reklamę idealnie dobraną do Twoich potrzeb, na której wyborca skupi się zdecydowanie dłużej!

Przeczytaj całość

Litex Promo otrzymał złote odznaczenie EcoVadis, za działania z zakresu CSR

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny znaleźliśmy się w wąskim (5%) gronie podmiotów z najwyższą oceną w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Ponownie zdobyliśmy złoty medal CSR przyznawany na podstawie audytu prowadzonego przez międzynarodową platformę EcoVadis.

Przeczytaj całość

Poznaj NEOtent™

NEOtent™ to kompletny namiot wystawienniczy, który pozwala na tworzenie różnorodnych form ekspozycji zewnętrznej zgodnie z wyobrażeniami marki i oczekiwaniami klientów.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia firmy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i kadrze profesjonalistów, stworzyliśmy wygodny, estetyczny i wytrzymały namiot z ponadczasowym designem.

Przeczytaj całość

Litex Promo na targach BrauBievale

Litex Promo na targach piwowarskich BrauBievale 2018 w Norymberdze z ofertą nośników reklamowych.

Targi BrauBeviale w Norymberdze to najważniejsza wystawa międzynarodowa dedykowana całemu łańcuchowi produkcji napojów: od surowców, technologii i logistykę, aż po marketing i reklamę.

Przeczytaj całość

Nowy katalog produktowy Litex Promo

Mamy przyjemność poinformować Państwa o publikacji nowego katalogu produktowego Litex Promo. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nową, zaktualizowaną wersję naszego katalogu, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku i klientów.

Odkryj to wyjątkowe wydanie już dziś dzięki 88 stronom produktów wysokiej jakości, tworzonych w Polsce z najwyższą starannością. Katalog, dostępny w 4 wersjach językowych, zawiera przegląd ponad setki produktów spełniających najbardziej wymagające normy.

Przeczytaj całość

Litex Promo ma zaszczyt zaprosić Państwa na Targi BrauBeviale, które odbędą się 13. – 15.11.2018 r. w Norymberdze, w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i poznania produktów z oferty Litex Promo!

Przeczytaj całość