Aktualności

Poznaj sposób na skuteczną kampanię wyborczą!

Zostało udowodnione naukowo, że człowiek w ciągu 6,5 sekundy decyduje o tym, czy reklama jest interesująca, czy nie! Litex Promo przygotuje dla Ciebie reklamę idealnie dobraną do Twoich potrzeb, na której wyborca skupi się zdecydowanie dłużej!

Przeczytaj całość

Litex Promo otrzymał złote odznaczenie EcoVadis, za działania z zakresu CSR

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny znaleźliśmy się w wąskim (5%) gronie podmiotów z najwyższą oceną w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Ponownie zdobyliśmy złoty medal CSR przyznawany na podstawie audytu prowadzonego przez międzynarodową platformę EcoVadis.

Przeczytaj całość

Poznaj NEOtent™

NEOtent™ to kompletny namiot wystawienniczy, który pozwala na tworzenie różnorodnych form ekspozycji zewnętrznej zgodnie z wyobrażeniami marki i oczekiwaniami klientów.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia firmy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i kadrze profesjonalistów, stworzyliśmy wygodny, estetyczny i wytrzymały namiot z ponadczasowym designem.

Przeczytaj całość

Litex Promo na targach BrauBievale

Litex Promo na targach piwowarskich BrauBievale 2018 w Norymberdze z ofertą nośników reklamowych.

Targi BrauBeviale w Norymberdze to najważniejsza wystawa międzynarodowa dedykowana całemu łańcuchowi produkcji napojów: od surowców, technologii i logistykę, aż po marketing i reklamę.

Przeczytaj całość

Nowy katalog produktowy Litex Promo

Mamy przyjemność poinformować Państwa o publikacji nowego katalogu produktowego Litex Promo. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nową, zaktualizowaną wersję naszego katalogu, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku i klientów.

Odkryj to wyjątkowe wydanie już dziś dzięki 88 stronom produktów wysokiej jakości, tworzonych w Polsce z najwyższą starannością. Katalog, dostępny w 4 wersjach językowych, zawiera przegląd ponad setki produktów spełniających najbardziej wymagające normy.

Przeczytaj całość

Litex Promo ma zaszczyt zaprosić Państwa na Targi BrauBeviale, które odbędą się 13. – 15.11.2018 r. w Norymberdze, w Niemczech.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i poznania produktów z oferty Litex Promo!

Przeczytaj całość

Produkty Litex Promo dotarły na Mistrzostwa Świata w Rosji!

Litex Promo obecny jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest skuteczna reklama. Nie mogło zatem zabraknąć nas na największym wydarzeniu sportowym w tym roku – Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, odbywających się w Rosji.

Przeczytaj całość

Litex Promo otrzymał złote odznaczenie EcoVadis, za działania z zakresu CSR

Litex Promo Spółka z o.o. po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w postaci złotego medalu, przyznawanego przez ekspertów z EcoVadis. Prestiżowe odznaczenie oznacza, że Spółka poddana została weryfikacji swej zdolności do realizacji działań z zakresu ochrony środowiska naturalnego oraz dostosowania do potrzeb społecznych.

Przeczytaj całość

Wielka wyprzedaż w Litex Promo!

Już trwa wielka wyprzedaż magazynowa w Litex Promo, polskiego producenta parasoli i mebli ogrodowych.

Przeczytaj całość

Litex Promo wyróżniona nagrodą Orła Biznesu

W dniu 24 maja 2018 roku podczas V Targów Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, których Grupa Kapitałowa Lubawa jest współorganizatorem, Litex Promo Sp. z o.o. została laureatem prestiżowej nagrody Orła Biznesu.

Przeczytaj całość