Skip to main content

Wydłużona gwarancja na markizy do 5 lat

Od teraz Markizy Roma, Palermo i California z poszyciem z tkaniny akrylowej bez nadruków objęte są wydłużoną gwarancją aż do 5 lat!

Zaufanie do jakości oferowanych przez nas produktów to fundament naszej firmy. Poprzez wydłużenie gwarancji do 5 lat, potwierdzamy przekonanie o solidności i trwałości markiz Litex Promo. Dłuższa gwarancja oznacza większą pewność asortymentu dla naszych klientów. Teraz możesz cieszyć się zadaszeniem swojej przestrzeni outdoorowej z jeszcze większym spokojem.

Markiza California

Ta imponująca markiza półkasetowa oferuje dużą szerokość nawet do 7,2 metra oraz wysięg do 4 metrów. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na silne podmuchy wiatru, co czyni ją idealnym rozwiązaniem nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Markiza Palermo

Rustykalny zaokrąglony kształt kasety sprawia, że markiza Palermo doskonale pasuje do klasycznych budynków, dodając im uroku i elegancji. Jest to doskonała opcja do zacienienia powierzchni w stylu tradycyjnym.

Markiza Roma

Jeśli preferujesz nowoczesny design, markiza Roma z modernistyczną prostokątną kasetą będzie idealnym wyborem. Doskonale wpisuje się w nowoczesne i futurystyczne budynki, dodając im stylowego zadaszenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą markiz dostępną na stronie internetowej Litex Promo. Niezależnie od preferencji designowych czy wymagań funkcjonalnych, mamy idealną markizę dla Twojego lokalu. Teraz, dzięki wydłużonej gwarancji, możesz mieć pewność, że inwestycja w nasze produkty będzie trwała i satysfakcjonująca.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.