Flagi i beachflagi

Nasi Klienci uwielbiają flagi i beachflagi reklamowe. To najprostsze i najbardziej skuteczne narzędzie, za pomocą którego w tani sposób można wypromować swoją markę i przyciągnąć Klientów.

Wszystkie w tej kategorii

Beachflag 1/4 Glass - Ikona

Beachflag 1/4 Glass

Zobacz szczegóły
Beachflag 1/2 Glass - Ikona

Beachflag 1/2 Glass

Zobacz szczegóły
Beachflag 1/4 Alu - Ikona

Beachflag 1/4 Alu

Zobacz szczegóły

Jakie zastosowania promocyjne mają flagi i beachflagi reklamowe?

Tysiące firm na całym świecie korzysta z flag reklamowych, a wielu specjalistów do spraw marketingu rekomenduje ten typ promocji biznesu. Nasi Klienci używają produktu do szeroko rozumianej ekspozycji logo i promocji marki. Przykładowe pomysły zastosowania flag reklamowych:

  • Ustawienie dużej flagi reklamowej na wysokim maszcie przed siedzibą firmy.
  • Oznaczenie stoiska na targach, punktów odbioru towaru, magazynu, parkingu dla klientów zewnętrznych, stoisk promocyjnych itp.
  • Stoiska w marketach, droga wjazdowa do siedziby firmy, skrzyżowanie dróg przed siedzibą firmy itp.
  • Eventy organizowane na zewnątrz: ozdobienie sceny, pikniki, dzień otwarty w firmie, festyny, stoiska handlowe itp.
Jakie flagi i beachflagi reklamowe oferuje LITEX Promo?

Produkcję towaru wykonujemy z użyciem najnowszych technologii druku wielkoformatowego. Wielkość flag reklamowych jest zatem praktycznie nieograniczona. W razie potrzeby służymy Państwu radą w zakresie wyboru optymalnych wymiarów flag i beachflag. Produkty, które dla Państwa wykonamy będą prawdopodobnie eksponowane na zewnątrz budynków, dlatego też flagi i beachflagi reklamowe są odporne na promieniowanie UV, deszcz, mróz i palące słońce.

Flagi reklamowe i flagietki dla Twojej firmy

W procesie produkcyjnym przykładamy szczególną uwagę do tego, aby flagi były odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne i potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Gwarantujemy Państwu wysoką trwałość barw. Nasze flagi, flagietki i beachflagi reklamowe pozostaną w optymalnych kolorach i będą służyły Państwu przez cały sezon.