Tekstylia

Reklama może być atrakcyjną dekoracją. Nasi Klienci chętnie wybierają standardowe rozwiązania reklam tekstylnych, które umożliwiają ekspozycję logo i promocje marki.

Typowa reklama tekstylna

Nasi Klienci chętnie wybierają standardowe rozwiązania reklam tekstylnych, które umożliwiają ekspozycję logo i promocje marki. Litex Promo oferuje Państwa druki reklamowe na następujących produktach:

  • Obrusach – reklama tekstylna na obrusach idealnie sprawdza się w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych;
  • Fartuszkach i zapaskach barmańskich – rozwiązanie polecana dla lokalów gastronomicznych i producentów produktów spożywczych;
  • Poduszkach – reklama tekstylna znajdujące szerokie zastosowania w hotelach, hostelach i punktach wyposażonych z zaplecze noclegowe;

Tekstylia reklamowe: fartuszki, obrusy

Reklama tekstylna – dlaczego warto ją wybrać?

Tekstylia reklamowe to nie tylko nośniki reklamowe, ale mogą stanowić również elementy dekoracyjne i zapewnić niepowtarzalny charakter wnętrz. Zapewniamy, że spełnią one wymagania estetyczne nawet najbardziej wymagających Klientów. Reklama tekstylna produkowana jest na wysokiej klasy dzianinach, odpornych na wiele uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu produkt będzie służyć Państwu przez długie lata. Przekaz reklamowy zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i może zostać dostosowany do aktualnych celów marketingowych firmy.