Skip to main content

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe, oznaczone grafiką Twojej firmy, idealnie sprawdzają się na różnego typu eventach pod gołym niebem, jako stoiska handlowe lub punkty ekspozycyjne.
Wszystkie w tej kategorii

NEOtent™ Plus


NEOtent™ Standard


Czym są ekspresowe namioty reklamowe?

Namioty ekspresową są najbardziej popularnym rodzajem namiotów handlowych. To niezbędny element stoiska na różnych eventach. Dzięki nieograniczonym możliwościom druku na poszyciu namiotu z łatwością wyróżnisz się wśród konkurencji i przyciągniesz wzrok potencjalnych klientów. Wybierając dodatki eventowe takie jak płotki reklamowe, beachflagi czy obrusy z nadrukiem, stworzysz spójny wizerunek swojej firmy i jednocześnie ją zareklamujesz.

Namioty reklamowe – wymiary i konstrukcja ścian

Dużym atutem produktu jest połączenie funkcji praktycznej (ochrona przed deszczem, słońcem, zabezpieczenie towaru) z funkcją promocyjną. Namioty handlowe oferowane przez LITEX Promo umożliwiają ekspozycję logo i innych znaków towarowych, druk grafiki reklamowej i dopasowanie barw do Państwa kolorów firmowych. Oferujemy namioty ekspresowe o wymiarach: 2 x 2 m, 2,4 x 2,4 m, 3 x 3 m, 3 x 4,5 m, 3 x 6 m oraz 4 x 4 m. Konfiguracja ścian dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Zamawiającego. W naszej ofercie posiadamy namioty bez ścian z zadaszeniem, z jedną, dwoma lub trzema ścianami, namioty z trzema ścianami i podłogą oraz specjalne, zadaszone namioty ze wszystkimi ścianami i drzwiami wykonanymi ze zwijanego materiału.

Namioty ekspresowe: handlowe, reklamowe, ekspozycyjne

W ofercie znajdują się namioty reklamowe – szybkorozkładalne Neotent.

Zalety namiotów ekspresowych

  • Funkcjonalność i prosta obsługa namiotu w czasie codziennego użytkowania,
  • Namioty ekspresowe to rozwiązanie dostosowane do różnych branż i klientów. Wszechstronność konfiguracji to możliwość profesjonalnej prezentacji marki!
  • Wysoka jakość materiałów, która nie zawiedzie Cię po jednym sezonie użytkowania namiotu,
  • Dzięki możliwości pełnego zadruku na poszyciu namiotu z łatwością wyróżnisz się na tle konkurencji i w profesjonalny sposób zaprezentujesz swoją firmę.
  • Bogaty wybór akcesoriów pozwala na dowolną konfigurację i dostosowanie namiotu ekspresowego do Twoich potrzeb.
Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.