Litex Promo zagościło na RemaDays 2020 i PUB20

Litex Promo wzięło udział w branżowych wydarzeniach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Ogólnoświatowa współpraca Litex Promo w dziedzinie nośników reklamowych przynosi korzyści w postaci nawiązywanych relacji biznesowych. Dzięki temu spółka miała okazję do zaprezentowania oferty na targach PUB20 w Londynie, na stoisku swojego największego partnera na rynku brytyjskim, którym jest Leisurebench Limited.

Na rynku krajowym Litex Promo zagościło na największych targach Reklamy i Druku RemaDays 2020 w Nadarzynie. Goście odwiedzający stoisko Spółki zapoznali się z pełną ofertą nośników reklamowych, w tym flagowym produkcie NEOtent™. Z racji charakteru targów, zainteresowani odbiorcy mieli możliwość bliższego zapoznania możliwości Litex Promo w dziedzinie druku cyfrowego, który jest wykorzystywany przy nanoszeniu nadruków na namioty eventowe i handlowe NEOtent™.

W tym roku Litex Promo postawiło właśnie na promocję dużych nośników: parasoli restauracyjnych Atlantic i namiotów szybkorozkładalnych NEOtent™. Oba nośniki dostępne są w wielu konfiguracjach oraz z możliwością umieszczenia na nich nadruku w najwyższej jakości.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Do zobaczenia podczas kolejnych edycji!