Skip to main content

Luty miesiącem imprez targowych dla Litex Promo

Kalendarz Litex Promo obfitował w lutym w aż trzy wystawy targowe. Firma ma na swoim koncie udział w Targach RemaDays, Expo Sweet oraz Gardenia. Na targach zaprezentowano wiele nowości, a także znane produkty w nowych, ulepszonych konfiguracjach.

Trzy imprezy tematyczne odbyły się w przeciągu 2 tygodni. Po raz kolejny Litex Promo zaprezentował swoją ofertę podczas targów RemaDays Warsaw, w dniach 16-18 lutego na terenie Warsaw Expo. Targi RemaDays to największe w Polsce targi branży reklamowej i poligraficznej. W tym roku impreza zanotowała aż 19 tysięcy zwiedzających.

Litex Promo prezentował swoją ofertę na dwóch stoiskach. Na jednym przedstawiono ogólną ofertę produktową w intrygującej formie – to zwiedzający współtworzyli stoisko podczas trwania imprezy. Zaprezentowaną nowością były pufy reklamowe, które można zadrukować dowolnie. Dostępne są różne ich typy – kostki, prostopadłościany, wałki oraz fotele. Na stoisku zaprezentowano kilka projektów, które były zadrukowane w najwyższej jakości i imitowały fakturę skóry. Na drugim stoisku zaprezentowano ofertę tematyczną z najnowszą marką – NEOtent. NEOtent to namioty nowej generacji, idealne do organizacji imprez plenerowych, czy eventów sportowych. Na stoisku zaprezentowano również NEOframe – system reklamy tekstylnej, w nowej konfiguracji z oświetleniem RGB sterowanym za pomocą aplikacji. Oba stoiska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Kolejną wystawą były odbywające się w Warszawie targi Expo Sweet – są to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Miały miejsce w dniach 21-24 lutego 2016 r. Litex Promo zaprezentował na swoim stoisku ofertę reklamową dedykowaną dla branży HoReCa. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty na stoisku – parasol Ibiza o średnicy 3,5m, markiza automatyczna z oświetleniem, komplet mebli barowych Easy Set w nowej odsłonie – na białym stelażu. Zaprezentowano również możliwości NEOframe, jako świetny nośnik na podświetlaną reklamę we wnętrzu restauracji lub kawiarni.

Ostatnia wystawa miała miejsce w Poznaniu, w dniach 25-27 lutego. Na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia swoją ofertę dla klienta indywidualnego oraz architektów krajobrazu przedstawiła marka Litex Garden. Na stoisku przedstawiono nasze topowe produkty w postaci parasola Ibiza i kompletów mebli Malibu i Malaga. Trzydniowe wydarzenie zrzeszyło wielu miłośników ogrodnictwa. Stoisko Litex Garden odwiedziło wielu zainteresowanych. Klienci wskazywali na przewagę konkurencyjną pod względem jakości wykonania i ceny produktów.

Lutowe imprezy zakończyły się sukcesem zarówno dla spółki Litex Promo, jej nowych marek NEOtent i NEOframe, jak i dla marki Litex Garden. Dzięki targom firma umacnia swoją pozycję lidera w branży reklamowej oraz przeciera szlaki i pozyskuje nowe kontakty w branży architektury krajobrazu i aranżacji ogrodów.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.