Skip to main content

Necroexpo – kolejna edycja targów z udziałem Litex Promo

Litex Promo podsumowuje VI Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo. Tegoroczna edycja targów była dla spółki bardzo owocna.

Targi Necroexpo w Kielcach to największe i najważniejsze targi branży pogrzebowej i cmentarnej w Polsce i jedna z ważniejszych wystaw w Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycyjnie podczas targów przeprowadzane były szkolenia, warsztaty i pokazy. Podczas trzech dni targowych była możliwość zapoznania się z kompleksowa ofertą branży pogrzebowej. Branża funeralna charakteryzuje się bardzo szybkim rozwojem oraz zapotrzebowaniem na coraz to nowsze formy reklamy wizualnej. Litex Promo podczas targów, w dniach 12-14 czerwca br. zaprezentował najnowsze rozwiązania reklamowe outdoor i indoor. Szczególnie dużym zainteresowaniem wśród produktów cieszył się wysokiej klasy namiot o profilach heksagonalnych oraz nowoczesna forma reklamy tekstylnej w postaci NEOframe.

Namiot pogrzebowy pozwala na wyraziste rozmieszczenie loga lub nazwy reklamowanego zakładu pogrzebowego, a funkcja użyteczna sprawia, że żałobnicy podczas ceremonii pogrzebowej nie muszą się obawiać złych warunków pogodowych. Z kolei NEOframe jest systemem opartym na ramie aluminiowej i wysokiej jakości wydruku na tkaninie. Litex Promo oferuje również inne nośniki reklamy dla branży funeralnej. Pełna oferta produktów dostępna jest pod linkiem:www.litex.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.