Skip to main content

Oświadczenie Zarządu Litex Promo Sp z o. o.

W związku z pożarem tkalni, który miał miejsce dnia 21 listopada br. w zakładzie spółki Miranda Sp. z o. o., wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Lubawa S.A., pragniemy uspokoić Państwa i zapewnić o stabilności bieżącej produkcji w Litex Promo Sp. z o. o.

W wyniku tego tragicznego wydarzenia zdolność operacyjna Litex Promo Sp. z o. o. nie została w żaden sposób zaburzona, ani zminimalizowana. Bieżąca produkcja nośników pod druk odbywała się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do terminów realizacji zamówień, w dwóch zakładach tkalniczych. Pożar objął tylko jeden wydział produkcyjny – tkalnię. Nadal dysponujemy sprawnym zapleczem tkalniczym w ramach Grupy Lubawa.

Wszelkie maszyny drukarskie i wykańczalnicze nie zostały dotknięte skutkami pożaru i są całkowicie sprawne. Produkcja przebiega bez przeszkód na każdym etapie. Magazyny oraz bufory produkcyjne pozostające w zakładzie Miranda Sp. z o. o. są nienaruszone, co pozwala na niezakłócone dostawy w najbliższych miesiącach.

Miranda Sp. z o. o. w dniu dzisiejszym, tj. 24 listopada 2014 roku, wznowiła działalność produkcyjną i przystąpiła do odtwarzania zdolności produkcyjnych tkalniczego parku maszynowego.

Litex Promo Sp. z o. o. zapewnia stuprocentową realizację wszystkich zamówień, a zadeklarowane terminy realizacji nie ulegają zmianie.

Z poważaniem,

Tomasz Sulkowski
Prezes Zarządu Litex Promo Sp. z o. o.

Honorata Duszyńska
Członek Zarządu Litex Promo Sp z o. o.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.