Skip to main content

Sukces Litex Promo i Litex Garden na targach ogrodniczych SPOGA+GAFA

Globalny przegląd oferty ogrodowej na targach SPOGA+GAFA to okazja do zapoznania się z obowiązującymi trendami i tendencjami na rynku. Litex Promo oraz Litex Garden zaprezentowały na imprezie bogatą ofertę produktową, która spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Ponad 1500 wystawców i blisko 35 000 odwiedzających to bilans tegorocznych targów SPOGA+GAFA odbywających się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2014 r. w Kolonii, w Niemczech. Litex Promo oraz Litex Garden prezentowały na targach swoją ofertę z nośnikami reklamowymi, parasolami i meblami ogrodowymi.

Litex Promo, spółka wchodząca w skład Grupy Lubawa, przedstawiła na SPOGA+GAFA produkty reklamowe obejmujące namiot najnowszej konstrukcji, stoliki reklamowe oraz parasole z nadrukami i NEOframe – system reklamy tekstylnej. NEOframe jest widowiskowym nośnikiem reklamy ze względu na możliwość wymiany grafiki w zależności od preferencji. Dodatkowo podświetlana reklama skupia uwagę potencjalnego klienta i spełnia funkcję doświetlającą pomieszczenie.

Międzynarodowe Targi SPOGA+GAFA były okazją do zaprezentowania premierowych kolekcji mebli Litex Garden. Kolekcja Ivo i Ondo spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony gości targów. Szczególnie zainteresowani meblami byli designerzy i projektanci wnętrz. Meble Ivo cechuje chłodna elegancja i wykorzystanie trwałych materiałów. Z kolei Ondo charakteryzuje nowoczesna, awangardowa forma i wielofunkcyjność – stolik Ondo może pełnić funkcję pufy. Również dużym zainteresowaniem cieszył się parasol Ibiza o średnicy aż 4,2 m. Stuprocentowa polska produkcja oraz przystępne ceny to cecha wyróżniająca ofertę Litex Promo i Litex Garden na tle konkurencji podczas targów SPOGA+GAFA

Oferta prezentowana na targach SPOGA+GAFA to przedsmak tego, co czeka klientów Litex Promo i Litex Garden w sezonie 2015.

« Litex Promo i Litex Garden na targach SPOGA+GAFA

Litex Promo i Litex Garden wspierają Turniej im. Jerzego Kryjoma »

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.