Święto branży reklamowej zakończone

Targi RemaDays Warsaw 2017 zakończone 17 lutego 2016 roku to największe w Polsce wydarzenie skupiające firmy z branży reklamowej. Litex Promo zaprezentował w stolicy swoją ofertę na dwóch stoiskach.

Tegoroczna edycja targów RemaDays, mająca miejsce w dniach 15-17 lutego 2017 to największa wystawa poświęcona dostawcom i firmom z branży reklamowej. Agencje reklamowe i klienci poszukujący produktów reklamowych outdoor & indoor odwiedzili stoisko Litex Promo. Spółka zaprezentowała na targach m.in. namioty reklamowe, systemy reklamy tekstylnej NEOframe, pufy i leżaki reklamowe, flagi, beachflagi reklamowe, parasole gastronomiczne oraz nowość w ofercie – systemy wystawiennicze, takie jak ścianki pop-up. Na stoisku zaprezentowano także płotki reklamowe często wykorzystywane w restauracjach, barach, a także na eventach plenerowych.

Stoisko W37 oraz P4 odwiedziło wielu klientów z kraju, jak i z zagranicy. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się namiot 3x3m z ladą cateringową i oświetleniem. Klienci wskazywali też na ciekawe możliwości wykorzystania podświetlanego NEOframe, jako zabudowę stoiska targowego, panel maskujący, a także ramę idealną do prezentacji wymiennych banerów w sklepach i galeriach handlowych.
Dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia oraz pobrania najnowszego katalogu produktów 2017!