Skip to main content

Targi branży piwowarskiej Brau Beviale zakończone

Litex Promo, producent parasoli reklamowych, namiotów, i innych nośników reklamy outdoor dla branży napojowej i piwowarskiej podsumowuje tegoroczną edycję targów Brau Beviale. Tym razem w prezentowanej na stoisku ofercie pojawiła się wyjątkowa markiza Duetto Prestige, mająca swoją premierę na targach w Norymberdze.

Brau Beviale w Norymberdze co roku obfitują w szereg nowości produktowych i technologicznych dla branży napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz wyposażenia barów i restauracji. Litex Promo już po raz kolejny zaprezentował na targach w dniach 10-12 listopada swoją ofertę dedykowaną tej branży. Spółka pierwszy raz zaprezentowała na stoisku markizę Duetto Prestige – wyjątkowe rozwiązanie dla ogródków restauracyjnych. Markiza ta została wyposażona w dodatkowe oświetlenie LED w stelażu, dzięki czemu produkt ten przyciągał uwagę zwiedzających, którzy zadawali wiele pytań na jego temat.

Na stoisku Litex Promo prezentował także namiot o profilach heksagonalnych z kompletem akcesoriów: ladą cateringową, zadrukowanym daszkiem, oświetleniem, promiennikiem i torbą transportową. Nie zabrakło także czołowych produktów spółki, czyli parasoli reklamowych. Zaprezentowano kilka topowych modeli. Na wystawie NürnbergMesse stoisko Litex Promo cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Wielu odwiedzających było zainteresowanych także meblami z możliwością znakowania logo. Wśród odwiedzających stoisko pojawili się stali Klienci, jak i wielu nowych zainteresowanych szeroką ofertą nośników reklamy polskiego producenta.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.