Skip to main content

Wraz z wiosną przychodzi Litex Garden

Litex Promo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych powołując Litex Garden – markę, która ma szansę zabłysnąć na rynku wysokojakościowych parasoli oraz mebli ogrodowych.

Litex Garden w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Produkuje eleganckie parasole o atrakcyjnym designie, cechujące się funkcjonalnością i wytrzymałością – są one niezwykle proste w rozłożeniu, a dzięki aluminiowym stelażom, nie korodują i mogą służyć przez wiele lat. W ofercie są zarówno parasole z boczną nogą, jak i parasole z masztem centralnym, w wersji okrągłej i kwadratowej.

W segmencie mebli ogrodowych Litex Garden również stawia na jakość, a za punkt wyjścia stawia sobie wykorzystanie w procesie produkcji sprawdzonych i trwałych materiałów. W ofercie są meble stalowe, stalowo-aluminiowe, stalowo-drewniane i drewniane. Do wytwarzania drewnianych krzeseł i stołów wykorzystywane jest drewno odznaczające się bardzo wysokim współczynnikiem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, ponadto każdy drewniany produkt jest fabrycznie zaimpregnowany, a staranność wykonania zapewnia meblom wieloletnią trwałość przy zachowaniu walorów użytkowych. Bardzo wysoką wytrzymałością cechują się też meble metalowe, odporne na ścieranie i zabezpieczone powłoką antykorozyjną. Całą ofertę Litex Garden urozmaicają bujaki, które umilą czas spędzony w ogrodzie zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wszystkie produkty są niezawodne i zaprojektowane tak, by cieszyły użytkowników przez lata.

Jeszcze przed powołaniem marki Litex Garden otrzymywaliśmy od rynku sygnały świadczące o zapotrzebowaniu na wysokiej jakości asortyment przeznaczony dla klientów indywidualnych. Przy produkcji naszych wyrobów stawiamy na jakość, jednocześnie staramy się być na bieżąco ze światowymi trendami wystroju ogrodów i tarasów. Chcemy, by nasz asortyment trafiał w gust szerokiego grona odbiorców, przyciągał uwagę designem, urzekał prostotą i funkcjonalnością – powiedział Tomasz Sulkowski, prezes zarządu Litex Promo.

Oferta Litex Garden ma zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zarówno meble, jak i parasole cechuje funkcjonalność, wygoda w użytkowaniu oraz ciekawy design, a różnorodność kolorystyczna umożliwia dopasowanie produktów do indywidualnych preferencji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do sklepu Litex Garden:

www.litexgarden.pl

www.sklep.litexgarden.pl

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.