Skip to main content

W jaki sposób wykorzystać namioty reklamowe do promocji firmy?

Są wszechobecne na targach, koncertach i eventach, wszędzie tam, gdzie firmy mają okazję spotkać się ze swoimi klientami i zwiększyć zasięg oferowanych przez nie usług. Pozwalają stworzyć i zaaranżować konkretne miejsce targowe i cateringowe, stoisko handlowe i promocyjne, są narzędziem wspierającym promocję marki i usług, a także sprzedaż produktów. Namioty reklamowe to praktyczny i skuteczny nośnik reklamy powszechnie wykorzystywany przez firmy w celach promocyjnych i sprzedażowych.

Uniwersalne i wszechstronne zastosowanie

Namioty reklamowe zaprojektowano i stworzono w tym celu, aby ułatwić przedsiębiorstwom dotarcie do swoich klientów i wzmocnienie swojej pozycji w branży. Dzięki dowolności naniesienia na nie nadruku wyróżniają się spośród innych stoisk handlowych i promocyjnych, a także ułatwiają dotarcie do nich potencjalnych klientów. Wykorzystywane są na targach branżowych, festynach i koncertach. Doskonale sprawdzają się na imprezach organizowanych na świeżym powietrzu, jak też w halach i w zamkniętych pomieszczeniach. Namioty reklamowe przeznaczone są do tworzenia stoisk na ulicach miast i centrach handlowych oraz na stadionach i wystawach.

Namioty reklamowe są wykorzystywane przez firmy również podczas imprez sportowych, które cieszą się obecnie dużą popularnością. Można w ten sposób zaprezentować się swojej grupie docelowej w mniej formalnych okolicznościach. To także doskonały sposób na zorganizowanie cateringu na świeżym powietrzu. Istnieje możliwość naniesienia na nie dowolnej grafiki. Najczęściej jest to logo i nazwa firmy, slogan reklamowy i dane marki, a także różnego rodzaju zdjęcia kojarzone z marką. Nadruki wykonywane są różnymi metodami, zawsze z uwzględnieniem ich trwałości i odporności na wpływ czynników zewnętrznych.

Namioty reklamowe prostym i skutecznym wsparciem marketingowym firmy

Ich niewątpliwą zaletą jest prosty montaż i demontaż, a także łatwość transportu, co pozwala na ich wykorzystanie przy okazji wielu imprez, a nie tylko jako jednorazową prezentację marki. Namioty reklamowe są odporne i wytrzymałe, a zatem doskonale sprawdzają się podczas imprez na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach. Szerokie spektrum wykorzystania wpływa na ich wciąż rosnącą popularność. Można z nich korzystać niezależnie od branży i okoliczności. Są elementem promującym markę z możliwością ich zaprojektowania z uwzględnieniem identyfikacji wizualnej firmy. Charakterystyczne dla firmy barwy nawigują potencjalnych klientów, dzięki czemu bez problemu odnajdują stoisko sprzedawcy czy usługodawcy, który ich interesuje.

Namioty reklamowe można wyposażyć w dodatkowe oświetlenie, stoły i krzesła. Warto również pomyśleć o flagach, które idealnie współgrają z namiotem. Podczas targów świetnym rozwiązaniem będzie wyposażenie ich w systemy wystawiennicze, jak np. ścianki pop-up, płotki, potykacze, roll-up’y, lady i trybunki. Namioty reklamowe mają wiele zastosowań, natomiast firmy prześcigają się w kreatywności, promując coraz oryginalniejsze formy ich wykorzystania.

Więcej: neotent.pl

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.