Skip to main content

Promuj swoją markę latem z użyciem parasoli reklamowych!

Lato to czas, kiedy możliwości reklamy są największe. Wakacyjny klimat sprzyja organizacji eventów, wydarzeń kulturalnych i imprez plenerowych. Twoi stali i potencjalni klienci o wiele częściej przebywają wtedy na świeżym powietrzu, więc aby skutecznie promować swoja markę, musisz dostosować formę swojej reklamy do ich codziennej aktywności.

Jak wypromować firmę latem?

Kiedy temperatura wzrasta, słońce świeci mocniej, a piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu wolnego na świeżym powietrzu, klienci częściej wybierają restauracje, kawiarnie oraz bary z ogródkami letnimi. Te jednak powinny być jednak zaaranżowane tak, aby sprzyjały odpoczynkowi i dostarczały przyjemnego cienia w upalne dni. Potrzebujesz więc parasoli reklamowych. Nie można o nich i o reklamie zapominać również wtedy, kiedy planujesz pokazać się podczas wakacyjnych festynów i imprez sportowych.

Relaks i reklama na zewnątrz

Parasole reklamowe są bardzo prostym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni restauracyjnej i barowej na świeżym powietrzu. Nie mogą być to jednak przypadkowe modele, ważne jest, aby pasowały do wystroju oraz nawiązywały do Twojej marki. Niech będą zaproszeniem na wykwintny obiad w Twojej restauracji, orzeźwiającą lemoniadę w Twoim barze i letnie ciasto z owocami w Twojej kawiarni. Parasol to doskonały nośnik reklamy, który nie tylko zapewni Twoim klientom przyjemny cień, ale także poinformuje go, kto go gości. Parasol z nazwą lokalu jest swojego rodzaju zaproszeniem, które klient dostrzega już z daleka. Nie jest to kolejny biały, brązowy czy czarny parasol, który niczym się nie wyróżnia na tle innych. Przyciąga uwagę, a przecież w erze bardzo mocnej konkurencji niezbędne jest nieustanne pracowanie nad budowaniem przewagi.

Reklama w plenerze, gdzie coś się dzieje

W wakacje nie brakuje imprez plenerowych – liczne festyny, rozgrywki sportowe, wydarzenia kulturalne – wszystko to jest doskonałą okazją, aby pokazać się szerszej grupie potencjalnych klientów. Jeżeli jesteś aktywnym uczestnikiem takich imprez lub masz w planach wziąć udział w nich po raz pierwszy, nie zapominaj, że nie będziesz tam jedyną firmą, która chce się wypromować. Musisz być widoczny, pozwolić się dostrzec i poznać bliżej. Parasol reklamowy to niewielka inwestycja, a przynosi ogromne korzyści. Jest niewielki, łatwo się składa i rozkłada, a na tkaninie można umieścić dowolny napis i grafikę. To praktyczna forma reklamy, która nie tylko informuje uczestników imprezy, przy czyim stanowisku się znajdują, ale również chroni przed słońcem i deszczem.

Parasole i namioty reklamowe stanowią jedną z najczęściej wybieranych form reklamy podczas imprez plenerowych. Pojawiają się nowe rozwiązania, ale te już znane wciąż są doskonalone. Nadruk naniesiony na parasol jest trwały, dokładny i świetnie się prezentuje zarówno na parasolach okrągłych, jak i kwadratowych różnych wielkości. Poczuj wakacyjny klimat i promuj swoją markę w cieniu naszych parasoli!

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.