Skip to main content

Eksplozja nowości Litex Promo na targach Rema Days 2014

Największe targi reklamowe w Polsce to idealna okazja, aby zapoznać się z nowościami produktowymi wystawców. Litex Promo przygotował kilka ciekawych propozycji, które swoją premierę będą miały na wystawie Rema Days 5 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Targi reklamy i poligrafii Rema Days to najbardziej prestiżowa impreza, która obfituje w wiele inspiracji dotyczących reklamy i prezentacji marki. Litex Promo zaprezentuje na tegorocznej edycji, która odbywa się w dniach 5-7 lutego, aż 4 nowości produktowe!

Szybko rozwijający się rynek reklamy wymaga coraz to nowych pomysłów, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Litex Promo wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na oryginalną prezentację poprzez nowość – NEOframe – system reklamy tekstylnej. System ten oparty jest na ramie aluminiowej i wysokiej jakości wydruku na tkaninie. NEOframe doskonale sprawdzi się jako reklama we wnętrzu sklepu, hipermarketu, hotelu, kina, biura czy restauracji. Produkt może być elementem lady sklepowej, ścianką odgradzającą – możliwości zastosowania są ograniczone jedynie przez wyobraźnię klienta.

Kolejną nowością na targach będzie komplet szybkoroztawialnych mebli EasySet, które są idealną propozycją do ogródków restauracyjnych, patio czy barów szybkiej obsługi. Do stolika można zamontować dedykowany parasol, który uchroni klientów przed deszczem i będzie doskonałym nośnikiem pod reklamę marki. Dedykowane do stolika hokery cechują się ciekawym designem i mobilnością.

Na szczególną uwagę zasługuje bujak reklamowy EasySwing, który może stać się oryginalnym sposobem na przykucie uwagi klienta. Łączymy przyjemne z pożytecznym – relaks klienta na bujaku z grafiką firmy. Produkt wykonany z wysokiej jakości surowców, zapewni nie tylko stabilność bujaka na podłożu, ale i stabilność reklamowanej firmie.

Litex Promo jest też producentem innowacyjnych banerów perforacyjnych. To nowość na rynku polskim. Banery z perforowanej włókniny cechuje wysoka dokładność zadruku w jakości cyfrowej oraz dowolna wielkość raportu – 1 lub 2 metry, co może dać nawet 50 pojedynczych banerów z jednego wałka. Baner perforacyjny jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ jest tani, łatwy w magazynowaniu i transporcie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych produktów reklamowych na żywo na stoisku 3H4 w hali nr 3!

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.