Skip to main content

Sukces Litex Promo na targach RemaDays 2014

Setki zwiedzających, szerokie spektrum nowości i możliwość nawiązania wielu kontaktów – to cecha charakterystyczna targów reklamy i poligrafii w Warszawie. Tegoroczna odsłona RemaDays przyciągnęła ogrom zainteresowanych, którzy również chętnie odwiedzali stoisko Litex Promo, obfitujące w szereg produktów w kategorii outdoor.

Targi Remadays to największa wystawa reklamy i poligrafii w Europie Centralnej, obfitująca w najnowsze trendy w branży out & indoor oraz branży reklamowej. Na imprezie nie zabrakło także nowości w technologiach druku i sprzętach poligraficznych. Litex Promo również zaprezentował bogatą ofertę swoich produktów reklamowych na stoisku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się w szczególności NEOframe, baner perforacyjny, bujak reklamowy EasySwing oraz zestaw mebli EasySet. Są to produkty, które miały swoją premierę na imprezie. NEOFrame to system reklamy tekstylnej. Panel ten może być wolnostojący lub zawieszany na ścianie i oprócz funkcji reklamowej jest panelem maskującym, np. ogrzewanie lub nagłośnienie. Bujak reklamowy jest z kolei propozycją dla szukających oryginalnego sposobu na wyróżnienie się z tłumu. Komplet EasySet jest dedykowany m.in. dla ogródków restauracyjnych, gdzie potrzebne są szybkie i funkcjonale rozwiązania. Ostatnią nowością na targach był baner perforacyjny, wygodny w zastosowaniu, lekki i łatwy w transporcie i magazynowaniu.

Wyjątkowe produkty reklamowe Litex Promo to oryginalne formy reklamy, które z pewnością przyciągną uwagę potencjalnego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą spółki i serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.