Skip to main content

Litex Promo wyróżniony platynowym odznaczeniem EcoVadis

Litex Promo Spółka z o.o. pozytywnie przeszła audyt i otrzymała najwyższe, platynowe odznaczenie przyznawane przez platformę EcoVadis.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz pierwszy znaleźliśmy się prestiżowym gronie (1% firm z naszej branży) podmiotów z najwyższą oceną w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Podczas najnowszego audytu otrzymaliśmy platynowy medal CSR, przyznawany przez międzynarodową platformę EcoVadis.

Audyty te potwierdzają skuteczność prowadzonych działań z zakresu zarządzania zrównoważonym rozwojem w Litex Promo. Coroczne uczestnictwo w programie EcoVadis pozwala na weryfikowanie naszych procesów oraz działań pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami etycznymi. Pozytywny wynik audytów jest ważny zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pragniemy także zaznaczyć, że jesteśmy firmą certyfikowaną w zakresie: projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis: konstrukcji metalowych i ich podzespołów, wyrobów tekstylnych do namiotów, parasoli, markiz, zadaszeń, banerów i produktów reklamowych, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.

Cieszymy się, że możemy dostarczać nasze produkty już od ponad ćwierćwiecza do klientów z całego świata, spełniając przy tym najwyższe standardy.

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.