Skip to main content

Nowy katalog produktowy Litex Promo

Mamy przyjemność poinformować Państwa o publikacji nowego katalogu produktowego Litex Promo. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nową, zaktualizowaną wersję naszego katalogu, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku i klientów.

Odkryj to wyjątkowe wydanie już dziś dzięki 88 stronom produktów wysokiej jakości, tworzonych w Polsce z najwyższą starannością. Katalog, dostępny w 4 wersjach językowych, zawiera przegląd ponad setki produktów spełniających najbardziej wymagające normy.

Nowoczesny wygląd

Nasz nowy katalog cechuje się przejrzystością i klarownością, dzięki czemu przeglądanie zawartych w nim produktów stało się jeszcze przyjemniejsze.

Odświeżona klasyfikacja oferty

Wszystkie produkty są sklasyfikowane zgodnie z aktualną ofertą. Artykuły z tej samej kategorii oraz o tym samym przeznaczaniu są teraz odpowiednio posegregowane. Dobór wyposażenia nigdy nie był tak prosty!

Zastosowanie ikon

Nowością jest także sposób prezentacji naszych usług i możliwości. Dzięki intuicyjnym ikonom można łatwo rozpoznać dostępne rodzaje wykończenia produktu, oferowaną technikę druku oraz typ nośnika.

Informacje techniczne

Każdy produkt został opatrzony wnikliwymi informacjami i szczegółami technicznym, co pozwoli na zdefiniowane produktu spełniającego wszystkie wymagania klienta.

Pobierz nowy katalog pod poniższym linkiem i zapoznaj się z naszą odświeżoną ofertą parasoli reklamowych, namiotów reklamowych, markiz i zadaszeń

Zapisz się teraz, aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach
Litex Promo Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. +48 62 737 57 00, fax +48 62 737 57 08
Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000378283, REGON: 021461762, NIP: 8971770609, Kapitał zakładowy: 10.005.000,00 PLN
Copyright © Litex Promo Sp z o.o.