Nowy katalog produktowy Litex Promo

Mamy przyjemność poinformować Państwa o publikacji nowego katalogu produktowego Litex Promo. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nową, zaktualizowaną wersję naszego katalogu, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom rynku i klientów.

Odkryj to wyjątkowe wydanie już dziś dzięki 88 stronom produktów wysokiej jakości, tworzonych w Polsce z najwyższą starannością. Katalog, dostępny w 4 wersjach językowych, zawiera przegląd ponad setki produktów spełniających najbardziej wymagające normy.

Nowoczesny wygląd

Nasz nowy katalog cechuje się przejrzystością i klarownością, dzięki czemu przeglądanie zawartych w nim produktów stało się jeszcze przyjemniejsze.

Odświeżona klasyfikacja oferty

Wszystkie produkty są sklasyfikowane zgodnie z aktualną ofertą. Artykuły z tej samej kategorii oraz o tym samym przeznaczaniu są teraz odpowiednio posegregowane. Dobór wyposażenia nigdy nie był tak prosty!

Zastosowanie ikon

Nowością jest także sposób prezentacji naszych usług i możliwości. Dzięki intuicyjnym ikonom można łatwo rozpoznać dostępne rodzaje wykończenia produktu, oferowaną technikę druku oraz typ nośnika.

Informacje techniczne

Każdy produkt został opatrzony wnikliwymi informacjami i szczegółami technicznym, co pozwoli na zdefiniowane produktu spełniającego wszystkie wymagania klienta.

Pobierz nowy katalog pod poniższym linkiem i zapoznaj się z naszą odświeżoną ofertą parasoli reklamowych, namiotów reklamowych, markiz i zadaszeń

 

Pobierz Katalog (~17.4 MB)