Litex Promo na targach BrauBievale

Litex Promo na targach piwowarskich BrauBievale 2018 w Norymberdze z ofertą nośników reklamowych.

Targi BrauBeviale w Norymberdze to najważniejsza wystawa międzynarodowa dedykowana całemu łańcuchowi produkcji napojów: od surowców, technologii i logistykę, aż po marketing i reklamę.

Kreatywna atmosfera na targach tworzona zarówno przez małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i przez największe firmy na świecie skutkuje niezliczoną liczbą nowych rozwiązań z różnych dziedzin. Jedną z nich jest właśnie marketing i reklama, w której Litex Promo miał okazję przedstawić swoje innowacyjne produkty.

Litex Promo zapoznał klientów z nowymi modelami parasoli restauracyjno-ogródkowych oraz namiotów szybko rozkładalnych. Te drugie cieszyły się ponadprzeciętnym zainteresowaniem, z racji nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie poszyć i ścian namiotowych.

Oferta Litex Promo spotkała się z uznaniem odwiedzających, a nośniki reklamowe spółki wyróżniały się niezwykle wysoką jakością druku i odwzorowaniem kolorów na materiałach.

Udział Litex Promo w targach był wyśmienitą okazją do przedstawienia nowego, odświeżonego, katalogu produktowego na rok 2019.

Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem.