Poznaj NEOtent™

NEOtent™ to kompletny namiot wystawienniczy, który pozwala na tworzenie różnorodnych form ekspozycji zewnętrznej zgodnie z wyobrażeniami marki i oczekiwaniami klientów.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia firmy, zaawansowanego zaplecza technologicznego i kadrze profesjonalistów, stworzyliśmy wygodny, estetyczny i wytrzymały namiot z ponadczasowym designem.

Nowa seria namiotów NEOtent™ Standard i Plus, stworzona na bazie swego poprzednika NEOtent™ Basic, wyznacza nowe standardy w segmencie namiotów szybkorozkładalnych.

NEOtent™ posiada dwie linie i aż do 8 różnych rozmiarów! To idealne rozwiązanie na wydarzenia, imprezy plenerowe, stoiska handlowe i wiele innych… Uniwersalność NEOtent™ pozwala na stworzenie wyjątkowego miejsca kontaktu z klientem na świeżym powietrzu. Z doświadczenia wiemy, że dobra ekspozycja marki otwiera wiele możliwości dla naszych klientów, dlatego wprowadzając nowe linie NEOtent™ nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani!

Stworzenie udoskonalonego namiotu szybkorozkładalnego wymagało wielu godzin pracy kilku zespołów i ich poważnego podejścia do projektu. Bezpieczeństwo i wygoda użytkownika namiotu jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego NEOtent™ wyróżnia komfort użytkowania i wytrzymałość.

Oprócz udoskonalonych elementów konstrukcyjnych, nieustannie kładziemy nacisk na ulepszanie jakości naszego druku. Możliwości nadruku dla poszyć namiotów szybkorozkładalnych NEOtent™ są praktycznie nieograniczone! Dowolność personalizacji sprawia, że NEOtent™ to najczęściej wybierany namiot reklamowy przez najbardziej wymagających klientów.

Mamy nadzieję, że zoptymalizowane modele Standard i Plus usatysfakcjonują jeszcze większą rzeszę klientów i pozwolą na lepszą ekspozycję Twojej marki!