Litex Promo otrzymał złote odznaczenie EcoVadis, za działania z zakresu CSR

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny znaleźliśmy się w wąskim (5%) gronie podmiotów z najwyższą oceną w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Ponownie zdobyliśmy złoty medal CSR przyznawany na podstawie audytu prowadzonego przez międzynarodową platformę EcoVadis.

Audyty etyczne potwierdzają skuteczność systemu zarządzania zrównoważonym rozwojem. Corocznie jesteśmy sprawdzani przez naszych największych klientów pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami etycznymi (np. SMETA 4P, członkostwo SEDEX). Miło nam poinformować, że wyniki wszystkich audytów przeprowadzanych w ramach łańcucha dostaw są pozytywne, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponadto, pragniemy przypomnieć, iż jesteśmy podmiotem certyfikowanym w zakresie: projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis: konstrukcji metalowych i ich podzespołów, wyrobów tekstylnych do namiotów, parasoli, markiz, zadaszeń, banerów i produktów reklamowych, co potwierdzają poniższe certyfikaty:

ISO 9001:2015 – system zarządzania jakością w organizacji,
ISO 14001:2015 – system zarządzania środowiskowego w organizacji,
PN-N 18001:2004 – system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji,
AQAP 2110:2016 – system zarządzania jakością w organizacji,
BS OHSAS 18001:2007 – system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji.

Tkaniny, które wykorzystujemy w procesie produkcyjnym, certyfikowane są wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych – Oeko-Tex Standard 100. Dbamy o bezpieczeństwo nawet najmłodszych użytkowników, zawierając w naszej ofercie także produkty spełniające normę PN EN 1176 – „bezpieczny plac zabaw” i certyfikowane przez OBAC.

Cieszymy się, że możemy dostarczać nasze produkty już od ponad 25 lat dla klientów z całego świata, spełniając przy tym najwyższe standardy.